Karrier

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Feladatok:

  • Szereldei és festősori termelő berendezések elektromos karbantartási munkáinak és váratlan hibaelhárítási feladatainak végrehajtása
  • Ütemezett javítások, TPM feladatok elvégzése
  • Megelőző karbantartási munkák elvégzése
  • Karbantartással kapcsolatos dokumentumok vezetése

Elvárások:

  • Villanyszerelő vagy középfokú erősáramú végzettség
  • Karbantartó tevékenységhez kapcsolódó műszaki ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Karbantartó területen szerzett szakmai tapasztalat
  • PLC ismeretek
  • TPM és folyamatfejlesztési ismeretek
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek alapszintű ismerete
  • Emelőgépkezelői jogosítvány (targonca, daru, önjáró személyemelő)

Amit kínálunk:

  • Belépési bónusz (br. 50.000 Ft)
  • Mentorprogram

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:

BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu