Karrier

ÉRTÉKESÍTŐ

ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • Értékesítés, üzletfejlesztés, új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása nemzetközi piacokon
  • Új ügyfelek akvirációja, dedikált, meglévő ügyfelkör kezelése, továbbértékesítési lehetőségek azonosítása
  • Ügyfelek problémáinak megértése és azok rendszerbe szervezése
  • A piaci igények és ügyfélkör igényeinek folyamatos monitorozása
  • Árajánlatok készítése, szerződéskötések koordinálása, értékesítési folyamat nyomon követése
  • Értékesítési folyamatok adminisztrációja
  • A piaci információk és a versenytárs-elemzés alapján aktív részvétel a termék- és szolgáltatásfejlesztés irányának kialakításában és megvalósításában
  • Részvétel szakmai kiállításokon, networking eseményeken
  • Account menedzsment

Elvárások:

  • Közgazdász diploma külkereskedelemi szakiránnyal
  • Járműipari értékesítésében szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Proaktív, kreatív, nyitott személyiség, dinamizmus, rugalmasság, kimagasló utazási hajlandóság
  • Jó kommunikációs és prezentációs képesség

Előny:

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Releváns ügyfélismeret
  • Értékesítési és/vagy vállalati folyamatmenedzsment tapasztalatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk: BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi u. 98. E-mail: palyazat@bpw.hu