Karrier

HR MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Toborzás, kiválasztás: a felvételi igények folyamatos követése, toborzási stratégiák kidolgozása, interjúztatás, felvételek lebonyolítása
  • Munkaerő-kölcsönzés- és közvetítés koordinációja
  • Diákmunka biztosítása igény szerint
  • Vállalati belső képzések szervezése és lebonyolítása
  • Orientációs program működtetése, fejlesztése
  • Szervezeti ábrák készítése, frissítése
  • Kilépő munkavállalók nyilvántartása, kilépő interjúk készítése
  • HR projekt feladatok ellátása
  • Vállalati rendezvények támogatása
  • Részvétel értekezletek előkészítésében
  • Prezentációk, jelentések, kimutatások készítése

 Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Toborzási, oktatásszervezési tapasztalat
  • Legalább társalgási szintű német és/vagy angol nyelvismeret
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Pontos, hatékony munkavégzés
  • Rugalmasság, stressztűrés

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalati környezetben HR területen szerzett több éves tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német/angol nyelvismeret
  • Lean elvek átfogó ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatások
  • Határozott idejű szerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:
BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu