Karrier

KONYHAI ALKALMAZOTT

Feladatok:

  • A tálalókonyhán végzett konyhai tevékenység a HACCP előírásai szerint
  • Étkező megterítése, a munkavállalók és vendégek részére étel kiszolgálása
  • Kiszállított ételek minőségének, adagok mennyiségének ellenőrzése
  • Terítők, textilek mosatásra való előkészítése, visszaérkezés esetén a tisztaság ellenőrzése
  • A konyha területén felmerült hibajelzések leadása, javítások igénylése
  • Konyha és a hozzá tartozó szociális helyiségek takarítása a takarítási terv szerint
  • Konyhai eszközök éves leltárjának elvégzése

Elvárások:

  • Megbízható, önálló, rend- és tisztaságszerető személyiség
  • Vendégcentrikus, udvarias hozzáállás
  • Munkakörhöz kapcsolódó egészségügyi alkalmasság
  • Ápolt megjelenés

Előny:

  • Tálalói, konyhai kisegítői munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, napi 5 órában

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:
BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu