Karrier

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Tárgyieszköz-gazdálkodás (szerszám) nyilvántartási feladatainak ellátása
  • Termékek önköltségének ERP rendszerben való napi/havi aktualizálása
  • Havi, negyedéves, éves statisztikák készítése
  • Integrált vállalatirányítási rendszer napi használata, lekérdezések indítása, összesítő jelentések készítése
  • Pénzügyi területen felmerülő adminisztratív feladatok ellátása
  • Havi, éves pénzügyi zárásban való aktív részvétel
  • Dokumentumok irattárazásra való előkészítése, irattárazása

Elvárások:

  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Előny:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatások
  • Határozott idejű szerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:
BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu