Karrier

RENDELÉSLOGISZTIKUS

Feladatok:

  • Vevői rendelések felvétele, követése
  • Vevői rendelésekkel kapcsolatos információk szolgáltatása a vevőknek és az anyavállalatnak
  • Kapcsolattartás, együttműködés a gyár részlegeivel és a német anyavállalattal, vevőkkel
  • Statisztikák, kiértékelések készítése

Elvárások:

  • Tárgyalóképes német nyelvismeret
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Utazási hajlandóság
  • Nagyfokú rugalmasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Stressztűrés, terhelhetőség

Előny:

  • További nyelv(ek) ismerete
  • SAP rendszer ismerete
  • Felsőfokú logisztikai, gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Műszaki affinitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatások
  • Határozott idejű szerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:
BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu