Karrier

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • Szállítmányok fuvarokmányainak és számláinak kiállítása
  • Kiszállított termékek és göngyöleg készletmozgásainak rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Szállítási okmányok visszagyűjtése, átvételi ellenőrzése és archiválása
  • Szállítások egyeztetése társterületekkel
  • Fuvarszervezés
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Lépcsőzetes munkarend vállalása
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Gyártó cégnél szerzett gyakorlat
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Vámügyintézői végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatások
  • Határozott idejű szerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:
BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu