Karrier

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • Termékek kiszállításának tervezése
  • Értékesítés és beszerzés irányú fuvarszervezés
  • Szállítások egyeztetése társterületekkel
  • Kapcsolattartás az anyacég és a szállítmányozók munkatársaival
  • Kiszállított termékek és göngyöleg készletmozgásainak rögzítése a vállalatirányítási, illetve SAP rendszerben
  • Munkakörét érintő adminisztráció

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Jó kapcsolatteremtő és szervezői készség
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Stressztűrés, terhelhetőség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Gyártó cégnél szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatások
  • Határozott idejű szerződés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:
BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu