Karrier

TERMÉKMENEDZSER

Feladatok:

  • Közép- és hosszú távú termékstratégia elkészítése
  • Piackutatás, szegmentáció, célcsoport-meghatározás, üzleti terv készítése
  • Közreműködés a kommunikációs- és értékesítési csatornák, árazás, sales anyagok létrehozásában
  • A bevezetésre kerülő új megoldások (termékek és szolgáltatások) értékesítési és implementációs folyamatának kialakítása a cégcsoporton belül
  • Termékéletciklus-menedzsment
  • Sales és marketing kampányok támogatása
  • Oktatások megtartása
  • Rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal a termék- és folyamatfejlesztési feladatok kapcsán
  • Anyavállalati kapcsolattartás (termékmenedzsment munkacsoportokban való részvétel)
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, partnerekkel, szakmai szervezetekkel (igény szerint)
  • Projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Gazdasági és/vagy műszaki egyetemi/főiskolai végzettség
  • Legalább 4 év szakirányú, termék- és folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientáció
  • Empátia, intuíció az ügyfél igényeinek megértése, elemzése, leképezése érdekében
  • Önállóság, határozott fellépés
  • Agilitás
  • Analitikus képesség
  • Globális üzleti szemlélet
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás

Előny:

  • Projektvezetési tapasztalat
  • Gépgyártási ismeretek
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatás
  • Jó munkahelyi környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:
BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu