Karrier

BEÉRKEZŐ ÁRU ELLENŐR

Feladatok:

  • A beszállítóktól beérkező áruk vizsgálata, ellenőrzése, döntés a felhasználhatóságról
  • Ellenőrzéshez kapcsolódó minőségbiztosítási feladatok ellátása
  • Beérkező áru ellenőrzés és a gyártás közben feltárt beszállítói selejtek kezelése és dokumentálása
  • Dokumentációk vezetése

Elvárások:

  • Középfokú gépipari végzettség
  • Jó rajzolvasási képesség
  • Mérőeszközök, mérési módszerek ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés
  • Több műszakban történő munkavégzés vállalása

Előny:

  • Minőségbiztosítás területén szerzett gyakorlat
  • Gépipari technikusi végzettség
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • SAP/QAD vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt műszakpótlék
  • Negyedéves mozgóbér
  • Karácsonyi és szabadságprémium
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Belépési bónusz (br. 100.000 Ft)
  • Dolgozói kedvezményprogram
  • Mentorprogram

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:
BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu