Karrier

HEGESZTÉSI FELELŐS

Feladatok:

  • Hegesztési felügyelet ellátása: A hegesztés technológiai folyamatainak és a hegesztési minőségirányítási rendszer felügyelete
  • Hegesztési technológiák, előírások és ahhoz kapcsolódó dokumentációk készítése, naprakész karbantartása
  • Technológiai vizsgálatok megtervezése, lebonyolítása
  • Hegesztési feladatok kivitelezésének megtervezése, üzemi végrehajtás koordinálása, ellenőrzése
  • Gyártási folyamatok fejlesztése
  • A belső hegesztési auditok koordinációja, az auditokra történő felkészülés szakmai irányítása
  • Részvétel a belső és külső minőségi reklamációk elemzésében és a hibaokok feltárásában
  • Hegesztőszemélyzet szakmai felügyelete, dokumentáció naprakészen tartása
  • Üzemi területek szakmai támogatása
  • Készülékek, szerszámok rendszeres felülvizsgálatának koordinációja

Elvárások:

  • EWE/IWE végzettség
  • Ipari környezetben hegesztési felelős munkakörben szerzett legalább 10 éves tapasztalat
  • EN ISO 3834-2 és EN 15085-2 szabványok ismerete
  • Aktív német vagy angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Precizitás, rugalmasság, nyitottság
  • Munkavégzés önállóan és csapatban

Előny:

  • Hegesztőrobotok programozásában szerzett gyakorlat
  • További nyelvismeret (angol vagy német)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:
BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu