Karrier

MŰSZAKI ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

  • Egyedi azonosítók, tételkódok beolvasása, gyártási adatok rögzítése
  • Darabjegyzék és rajz alapján a gyártandó termékek beazonosítása
  • Szerelők munkájának támogatása
  • Utasításokban előírt mérések, ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Csapatban való együttműködés, agilitás
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • SAP ismeret
  • Gyártó területen szerzett tapasztalat
  • Gépgyártástechnológiai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Kiemelt műszakpótlék (délután:30%, éjszaka:50%)
  • Hétvégi munkavégzés plusz díjazása (+50%, december 1-től +100%)
  • Karácsonyi és szabadságprémium
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárási támogatás (br.19,67 Ft/km)
  • Belépési bónusz (br.100.000 Ft)
  • Dolgozói kedvezményprogram
  • Mentorprogram

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:

BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu