Karrier

SEGÉDANYAG RAKTÁROS

Feladatok:

  • Kereskedelmi, speciális karbantartási és szerszám anyagok kezelése
  • Beérkezett termékek beraktározása
  • Gyártás és karbantartás igényeire történő árukiadás
  • Raktárkészletek nyilvántartása, leltározása
  • Kihelyezett költséghelyi és dolgozói készletek nyomon követése
  • Vállalat-, és raktárirányítási rendszerek használata
  • Tárolási technológia (liftek, polcok, állványok) kezelése
  • Helyettesítésben való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás bizonyítvány
  • Hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Targoncavezető jogosítvány (vezetőüléses)
  • SAP, vagy más ERP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt műszakpótlék (délután: 30%, éjszaka: 50%)
  • Hétvégi munkavégzés plusz díjazása (+50%, december 1-től +100%)
  • Karácsonyi és szabadságprémium
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Belépési bónusz (br. 100.000 Ft)
  • Dolgozói kedvezményprogram
  • Mentorprogram

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:

BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu