Karrier

KARBANTARTÓ MŰSZERÉSZ

Feladatok:

  • Elektromos karbantartási munkák és váratlan hibaelhárítási feladatok végrehajtása
  • NC-CNC gépeknél hibakeresés dokumentációk alapján
  • TPM fejlesztések elvégzése
  • Karbantartással kapcsolatos dokumentáció vezetése

Elvárások:

  • Középfokú elektroműszerész végzettség
  • Karbantartó tevékenységhez kapcsolódó műszaki ismeretek
  • Termelő üzemben szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elektromos kapcsolási rajz olvasása
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, rugalmasság, pozitív hozzáállás

Előny:

  • Karbantartó területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Erősáramú elektrotechnikus végzettség
  • Fanuc, Siemens, Heidenhaim, OSP vezérlések, PLC ismeretek, tapasztalatok
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek legalább alapszintű ismerete
  • Német és/vagy angol alapszintű nyelvtudás
  • A modern karbantartási rendszerek ismerete (Lean/Kaizen/5S ismerete)
  • Maximo szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt műszakpótlék (délután: 30%, éjszaka: 50%)
  • Hétvégi munkavégzés plusz díjazása (+50%, december 1-től +100%)
  • Karácsonyi és szabadságprémium
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Belépési bónusz (br. 100.000 Ft)
  • Dolgozói kedvezményprogram
  • Mentorprogram
  • Távolról idetelepülő kollégák esetén szállás/albérleti támogatás biztosítása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:

BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu