Karrier

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

  • Beérkező áruk rendszerben történő bevételezése, átvétele, címkézése
  • Termékdíj táblázat töltése
  • Import kamionok fogadása, jelentkezések rögzítése, leszedések koordinálása
  • Szállítmányok összekészítése, szállítók kiállítása
  • Improduktív anyagok, csomagok fogadása, kezelése, címzettek kiértesítése
  • Táblázatok készítése, kezelése, adatok rögzítése
  • Társszervekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Szakirányú tapasztalat
  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Érettségi bizonyítvány
  • SAP ismeretek
  • Targoncavezető jogosítvány (vezetőüléses)

Amit kínálunk:

  • Belépési bónusz (br. 100.000 Ft)
  • Mentorprogram

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:

BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi út 98. E-mail: palyazat@bpw.hu