Karrier

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • Szakterület adminisztratív feladatainak ellátása
  • Szállítmányozói és fuvarozói számlák ellenőrzése, nyilvántartások vezetése
  • Szállítólevelek létrehozása, kezelése
  • Termékek és göngyöleg készletmozgásainak rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Helyettesítésben való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség és szervezőkészség
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Stressztűrés, terhelhetőség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Határozott idejű munkaszerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk: BPW-Hungária Kft. Szombathely, Körmendi u. 98. E-mail: palyazat@bpw.hu